Julie Cohen

Nachten op Hawaï ; Licht ontvlambaar ; Koel maar opwindend (3-in-1) - Kerri Leroy

Nachten op Hawaï ; Licht ontvlambaar ; Koel maar opwindend (3-in-1)

Kerri Leroy, Julie Cohen, Jan Colley

Nederlands - eBook (EPUB) | juli 2017

(1) NACHTEN OP HAWAÏ - Jackson is charmant en werkelijk goddelijk! Tot Paiges verbijstering, want vroeger was Jackson een nerd, en dus wees ze hem destijds af. Nu is hij knap, succesvol en......Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 5,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Zij, jij en ik - Julie Cohen

Zij, jij en ik

Julie Cohen

Nederlands - Paperback | april 2017

Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty. Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De stunt van haar leven - Julie Cohen

De stunt van haar leven

Julie Cohen

Nederlands - eBook (EPUB) | april 2017

‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 7,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Zij, jij en ik - Julie Cohen

Zij, jij en ik

Julie Cohen

Nederlands - eBook (EPUB) | april 2017

Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty. Sinds het overlijden van haar zoon Stephen, tien jaar geleden, heeft Honor nauwelijks...Lees meer

Direct te downloaden

Actieprijs: 9,99 Prijs: € 4,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De stunt van haar leven - Julie Cohen

De stunt van haar leven

Julie Cohen

zomerlezen 2017
Nederlands - Paperback | december 2017

‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo Moyes en Erica James. Liza wilde niets liever dan ontsnappen aan het kleine dorp waar ze...Lees meer

Verwachte leverdatum 19-12-2017

Prijs: € 7,99

Bezorgkosten: € 1,99

Reserveer nu
Kans kunde en geluk - Julie Cohen

Kans kunde en geluk

Julie Cohen

Nederlands - Paperback | september 2008

Voor vele mensen in het leven één lange "gok" en zij vertrouwen steeds met een vrolijk gemoed op hun "geluk", zelfs bij zulke gelegenheden als...Lees meer

2 dagen

Prijs: € 14,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
  • PAGINA:
  • 1
Geen artikel  € 0,00
Laden...