Thrillers

Ibiza - Kiki van Dijk

Ibiza

Kiki van Dijk

Nederlands - eBook (EPUB) | april 2016

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenote, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende ontbijtketen verovert in razend tempo heel Nederland én ze wordt...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 6,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Vuurdoop - Nora Roberts

Vuurdoop

Nora Roberts

Een brandweerman komt om en iemand is vastbesloten Rowan daar de schuld van te geven
Nederlands - Paperback | september 2018

Bosbranden blussen zit Rowan Tripp in het bloed: haar vader is een brandweerlegende en zelf bestrijdt ze al branden sinds haar achttiende. Ook al bewaart ze trieste herinneringen aan het vorige...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
De erfenis van de Tempeliers - Steve Berry

De erfenis van de Tempeliers

Steve Berry

Nederlands - Paperback | september 2018

'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning,...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 12,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Dodenmars - Christian De Coninck

Dodenmars

Christian De Coninck

Nederlands - Hardcover | september 2018

Augustus 1917. Kolonel Pynaert en zijn ordonnans genieten van vakantie in Guines, waar zijn gezin momenteel ook verblijft. De kolonel wordt dringend teruggeroepen naar het opperbevel. De Koning...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Van In Episode 1 - Pieter Aspe

Van In Episode 1

Pieter Aspe

Nederlands - Hardcover | september 2018

In oktober 2017 verscheen De butlerknop, het veertigste boek in de reeks rond commissaris Van In. 'Het laatste', liet Pieter Aspe toen in diverse media verstaan. Ondertussen heeft Aspe samen met...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 24,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Dodenmars - Christian De Coninck

Dodenmars

Christian De Coninck

Nederlands - eBook (EPUB) | september 2018

Augustus 1917. Kolonel Pynaert en zijn ordonnans genieten van vakantie in Guines, waar zijn gezin momenteel ook verblijft. De kolonel wordt dringend teruggeroepen naar het opperbevel. De Koning...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 12,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Van In Episode 1 - Pieter Aspe

Van In Episode 1

Pieter Aspe

Nederlands - Paperback | september 2018

In oktober 2017 verscheen De butlerknop, het veertigste boek in de reeks rond commissaris Van In. 'Het laatste', liet Pieter Aspe toen in diverse media verstaan. Ondertussen heeft Aspe samen met...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 22,50

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De binnenste cirkel - David Hewson

De binnenste cirkel

David Hewson

Nic Costa moet undercover om invloedrijke leiders en corrupte politiechefs te ontmaskeren
Nederlands - Paperback | september 2018

Alweer het tiende deel van deze weergaloze serie Vanuit een onherbergzame streek in Italië stuurt een maffiabaas een geheime boodschap aan de president van het land. Hij wil zich aan de...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
De binnenste cirkel - David Hewson

De binnenste cirkel

David Hewson

Nic Costa moet undercover om invloedrijke leiders en corrupte politiechefs te ontmaskeren
Nederlands - eBook (EPUB) | september 2018

Alweer het tiende deel van deze weergaloze serie Vanuit een onherbergzame streek in Italië stuurt een maffiabaas een geheime boodschap aan de president van het land. Hij wil zich aan de...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 12,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Van In Episode 1 - Pieter Aspe

Van In Episode 1

Pieter Aspe

Nederlands - eBook (EPUB) | september 2018

In oktober 2017 verscheen De butlerknop, het veertigste boek in de reeks rond commissaris Van In. 'Het laatste', liet Pieter Aspe toen in diverse media verstaan. Ondertussen heeft Aspe samen met...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 17,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Verraad - J.D. Robb

Verraad

J.D. Robb

Deel 12 met Eve Dallas serie
Nederlands - Paperback | september 2018

Deel 12 van de Eve Dallas-serie In het luxueuze Palace Hotel van Roarke, de man van Eve Dallas, wordt een kamermeisje gewurgd gevonden in kamer 4602. De moordenaar lijkt Sly Yost te zijn, die...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 15,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Naar bed, naar bed - M.J. Arlidge

Naar bed, naar bed

M.J. Arlidge

Soms zou je liever sterven…
Nederlands - Paperback | september 2018

Snelheid, gruwel en een fijne plot Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motorrijdt en zich het liefst alleen door het leven...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 10,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Geen artikel  € 0,00
Laden...