Thrillers

Ibiza - Kiki van Dijk

Ibiza

Kiki van Dijk

Nederlands - eBook (EPUB) | april 2016

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenote, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende ontbijtketen verovert in razend tempo heel Nederland én ze wordt...Lees meer

Direct te downloaden

Prijs: € 6,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Dood spel - Harlan Coben

Dood spel

Harlan Coben

Nederlands - Paperback | maart 2018

Ex-fotomodel Laura Ayers en basketbalster David Baskin hebben hun grote liefde gevonden. Maar tijdens hun huwelijksreis slaat het noodlot toe: David gaat zwemmen in zee en keert niet terug. Het...Lees meer

3 tot 5 dagen

Prijs: € 18,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Onderschepping - Dick Wolf

Onderschepping

Dick Wolf

Nederlands - Paperback | april 2015

Vlak voor de opening van de Freedom Tower op Ground Zero voorkomen vijf passagiers en een steward de kaping van een vliegtuig. 'De zes', zoals ze worden genoemd, krijgen al snel een sterrenstatus,...Lees meer

3 tot 5 dagen

Prijs: € 19,99

Geen bezorgkosten

In winkelwagen
Claim - Charles den Tex

Claim

Charles den Tex

Nederlands - Paperback | december 2012

Honderden kilometers voor de kust van Argentinië vergaat het containerschip All Virtue met man en muis. Schadebehandelaar Ellen Brachman kan het schip echter nergens ontdekken in het doolhof van...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 9,90

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Dump - Charles den Tex

Dump

Charles den Tex

Nederlands - Paperback | december 2012

Alex Duffield erft tegen wil en dank het chemisch bedrijf van zijn vader. Hij is vastbesloten een einde te maken aan gerotzooi met chemisch afval door het bedrijf. Maar dan moet hij wel eerst...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 9,90

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Kluis 21 - Anders Roslund

Kluis 21

Anders Roslund, Börge Hellström

Nederlands - Paperback | december 2012

Politieman Ewert Grens heeft er weinig moeite mee een videotape te laten verdwijnen om de weduwe van zijn vermoorde collega een dienst te bewijzen. Al evenmin heeft hij last van zijn geweten...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 9,90

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
In het geding - John Grisham

In het geding

John Grisham

Nederlands - Paperback | januari 2019

Twee partijen maken zich op voor de belangrijkste rechtszaak in de tabaksindustrie, het proces tegen de vier grootste producenten van tabakswaren. De uitkomst zal bepalend zijn voor de toekomst...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 12,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Daag me uit - Lee Child

Daag me uit

Lee Child

Nederlands - Paperback | januari 2019

Daag me uit van Lee Child is deel 20 van de fenomenale Jack Reacher-serie. Reacher hoeft nergens heen en heeft alle tijd van de wereld. Dus een afgelegen stationnetje met de merkwaardige naam...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 12,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Grensgebieden - Arne Dahl

Grensgebieden

Arne Dahl

Nederlands - Paperback | januari 2019

Het begin van een nieuwe serie van de bestsellerauteur Arne Dahl Wanneer de vijftienjarige Ellen spoorloos verdwijnt, vermoedt Sam Berger van de Stockholmse politie dat er een seriemoordenaar...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 8,00

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Noorderlicht - Suzanne Vermeer

Noorderlicht

Suzanne Vermeer

Nederlands - Paperback | januari 2019

Over De suite : '****' - Grazia 'De suite is een lekkere vakantiethriller, prettige leeskost in de zon.' - Lifestylelog.nl Over Après-ski : 'Nicci French op ski's [...] de manier...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 8,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Lisey's verhaal - Stephen King

Lisey's verhaal

Stephen King

Nederlands - Paperback | januari 2019

In Lisey’s verhaal, de bestseller van meesterverteller Stephen King, komt Lisey terecht in de duistere wereld waar de demonen van haar overleden man nog niet verdwenen zijn… Lisey Landon verloor...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 12,50

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Memento - Emelie Schepp

Memento

Emelie Schepp

Nederlands - Paperback | januari 2019

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de...Lees meer

Op werkdagen voor 22:45 uur besteld, morgen in huis

Prijs: € 7,99

Bezorgkosten: € 1,99

In winkelwagen
Geen artikel  € 0,00
Laden...